تعمیرات تبلت

مدت دوره ظرفیت شهریه (به ریال) مهلت ثبت نام (تا تاریخ) ثبت نام
3 1397/01/18 ثبت نام کنید

تعمیرات تخصصی تبلت

بعد از این که گوشی های موبایل وارد زندگی بشر شدند اتفاقات بسیار جالب و جدید  در زمینه ارتباطات افتاد و استفاده از شبکه ها وارد دوران جدیدی شد.تلفن های همراه هرچقدر که بیشتر پیشرفت کردند و امکانت آنها بیشتر شد انتظارت مردم نیر برای افزایش امکانات موبایل ها نیز بیشتر شد. رفته رفته نرم افزارهای پیشرفته تری هم به وجود آمدند و حتی صنعت بازی ها نیز وارد مرحله ی جدید شد چرا که باید بازی هایی برای این نوع دستگاه ها نیز ساخته می شد و بازی ها ار مختص کامپیوتر ها بودن بیرون می آمدند و خب بازی خوب و یا استفاده از نرم افزارهای مناسب نیازمند صفحات نمایشی بزرگتر می بود. خب از نظر فنی  نیر نمی توان یم تلفن همراه را با صفحه نمایش ۱۰ اینچی ساخت و دیگر اسم آن دستگاه تلفن همراه نخواهد بود و خب استفاده راحت برای تماس نیز سخت میشد.برای همین شرکت های تولید کننده ی موبایل شروع به راحی دستگاهی جدید کردند که بعد ها به یکی از پرکاربردترین دستگاه ها بدل شد که در فارسی به آن رایانه ی لوحی گفته می شود و نام اصلی ان تبلت است.تبلت ها امکاناتی را در اختیار کاربران گذاشت که دیگر نیازی نبود که تلفن های هرماه با صفحات نمایش بزرگ لازم داشته باشیم و خب کاربرد اصلی تبلت ها شد یک کامپیوتر همراه که اعلاوه بر این که تمامی امکانات یک گوشی موبایل را در اختیار میگذارد میتوانید کارهایی را که نیازمند صفحه نمایش  بزرگتر است را نیز به راحتی انجام داده و برای همین نرم افزاره  و بازیهای بسیار با کیفیت و گرافیک بالا برای تبلت ها نیز طراحی شد که در حال حاضر دوتا از مشهورترین های این سیستم عامل ها اندروید(گوگل) و IOS ( شرکت ) اپل هستند. این دو سیستم عامل در حال حاظر طیف وسیعی از نرم افزارها را پشتیبانی می کنند.تبلت ها به حدی پرکاربرد و مهم هستند که نباید به آن ها فقط به عنوان یک دستگاه برای سرگرمی نگاه کرد زیرا نرم افزارهایی برای تبلت ها تولید شده است که میتوانید برخی از کارهای مربوط به مشاغل خود با آن ها را انجام دهید مانند حسابداری – دیتابیس (پایگاه داده) برای نگه داری انواع اطلاعات خود – گرفته تا ثبت سفارشات از مشتریان و یا پیگیری سفارشات. به دلیل وجود سیستم عامل و استفاده ی متن باز سیستم عامل محبوب اندروید شرکت ها نیز می توانند نرم افزارهای شخصی و سفارشی مورد نیاز خود را برای اندروید بنویسند تا کارمندان بتوانند با نصب این نرم افزار بر روی تبلت بتوانند خدمات مورد نظر به مشتریان را ارائه دهدند

خرابی های تبلت ها و تعمیرات تبلت

تبلت ها نیز مانند گوشی های تلفن همراه دچار خرابی های گوناگونی می شوند که در ادامه میخواهیم برخی از این خرابی و مشکلات را نام ببریم و به برخی از دلایل احتمالی این خرابی ها اشاره کنیم.

تبلت خاموش است و روشن نمی شود

در این مورد معمولا به مدل های مختلف دستگاه خاموش شده و روشن نمی شود که دلایل این خاموش شدن ها به این صورت است که دستگاه ضربه خورده و خاموش شده است ، دستگاه آب خورده و بعد از خشک شدن روشن نمی شود ، دستگاه در هنگام شارژ کردن خاموش شده و دیگر روشن نمی شود ، تبلت خود به خود خاموش شده و روشن نمی شود.

همه اینها موردهایی  از خاموشی تبلت ها هستند که مراجعین برای دستگاه خود به تعمیرکاران می گویند. در مورد ضربه خوردن و یا آب خوردن تبلت بهتر است بدانید از آنجایی که معلوم نیست دقیقا کدام بخش از مدار داخلی تبلت آسیب دیده باید توسط تکنسین های حرفه ای باز  عیب یابی شود تا پی برده شود که مشکل چیست و کدام قطعه سوخته و یا خراب شده است تا بعد از عیب یابی کار تعمیرات انجام شود.

در مورد این که تبلت در هنگام شارژ  خاموش شده است باید بدانید این نوع خرابی و خاموشی دستگاه که براثرشارژ کردن اتفاقا می افتد اولا به دلیل خرابی خود شارژ خواهد بود زیرا تا وقتی شما از شارژ مناسب برای شارژ کردن دستگاه استفاده می کنید مدا ر شارژ ان به  راحتی آسیب نخواهد دید و مدت های زیاید بدون اشکال شارژ خواهد شد ولی اگر با دستگاهی برخورد کردید که به دلیل شارژ کردن خاموش شده و خراب شده است قبل  از تعمیر تبلت بهتر است که شارژ خود را عوض کنید و یک شارژر اورجینال و با کیفیت تهیه کنید زیرا در غیر این صورت بعد از تعمیر تبلت و استفاده از شارژ معیوب مجددا این مشکل پیش خواهد آمد.

مشکل بعدی که خیلی هم شایع است در بین تبلت ها این است که دستگاه را روشن می کنید و در هنگاه بالا آمدن در بخش لوگو گیر کرده و دیگر جلوتر نمی رود و بعد از ریستارت کردن مجددا همین جریان تکرار می شود. این خرابی در وحله ی اول به دلیل مشکل در بخش هارد تبلت است و همچنین خرابی فایل فلش و یا به عبارتی خرابی سیستم عامل تبلت  که در ابتدا باید مشخص گردد که آیا هارد تبلت ایراد دارد یا خیر و اگر ایراد داشته باشد باید هارد تعویض کردد و د  غیر این صورت باید حتما فایل فلش نیز تغییر کند. البته موارد دیگری هم هست که باعث به وجود آمدن این مشل میشود ولی باید عیب یابی دقیقی صورت گیرد تا به مشکل اصلی پی برده شود.

عیب یابی و تعمیرات تخصصی تبلت در این مرکز انجام می شود.تعمیرات تمامی برندها و مدل ها در این مرکز توسط تکنسین های حرفه ای صورت گرفته و بعد از تعمیرات به مدت ۲۴ ساعت تست خواهد شد تا از کارکرد صحیح دستگاه اطمینان حاصل شود.

تلفن تماس : 02166901823

آدرس » تهران-میدان انقلاب بسمت آزادی-بعد از جمالزاده شمالی-خ  والعصر-کوچه  درفش-پلاک1
02166922379-----02166935921